Wyjazdy Zagraniczne dla Firm - Incentive Travel


Biuro wyjazdów zagranicznych dla Firm – Incentive Travel

+ Projektujemy i realizujemy podróże zarówno w Europie, jak i w najdalszych zakątkach świata, poczynając od nowoczesnego, kosmopolitycznego Berlina, a kończąc na wyjazdach do dalekiej Australii.
+Jesteśmy świadomi zmian, które pojawiają się na rynku, dlatego uczestniczymy w targach branżowych (MICE) oraz wyjazdach studyjnych na całym świecie, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.
+Poszukujemy nowych trendów, hoteli, atrakcji, tak aby nasze programy były ciekawe i unikalne.
+Stawiamy na pomysłowość, kreatywność, unikalność i perfekcję. Słuchamy pilnie życzeń i sugestii klienta oraz doradzamy mu bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Dążymy do wspólnego sukcesu!

Jak pracujemy?

Analiza
Pracę nad projektem zaczynamy od analizy oczekiwań klienta i jego grupy docelowej – bierzemy pod uwagę, czy są to pracownicy firmy czy partnerzy biznesowi.
Opracowanie oferty
Wyboru wstępnych, proponowanych klientowi kierunków wyjazdu, dokonujemy analizując dotychczasowe doświadczenia klienta. Dzięki temu nie powielamy schematów i dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań klienta. Nasze „szyte na miarę” programy są tworzone w oparciu o cele i indywidualne potrzeby każdego z naszych partnerów.
„Szycie” programu
Od pierwszej rozmowy do zakończenia imprezy jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie.
Opracowujemy dokładne kosztorysy, aby zminimalizować Państwa wydatki na wyjazd i stworzyć optymalną propozycję cenową. Negocjujemy z dostawcami najbardziej korzystne warunki finansowe gwarantujące jednocześnie najwyższy poziom i jakość usług. Organizujemy wspólne wyjazdy inspekcyjne z klientem, dzięki czemu mamy doskonale dograne wszystkie szczegóły.
Branding
Wiedząc jak ważny jest branding, czuwamy nad oprawą graficzną wyjazdu i dbamy a to, aby Państwa logo było widoczne, momentami w najmniej oczekiwanym miejscu, staramy się miło zaskoczyć.
Projektujemy logo wyjazdu powiązane z tematyką imprezy.
Przygotowujemy banery, flagi, specjalne zaproszenia.
Na życzenie wysyłamy upominki związane z wyjazdem, newslettery, gazetki, płyty ze zdjęciami po imprezie. Zatrudniamy profesjonalnych fotografów czy też kamerzystów, o ile oczywiście zezwala na to budżet.
Piloci
Do obsługi projektu angażujemy sprawdzonych i doświadczonych pilotów. Staramy się by zawsze towarzyszyła Państwu osoba z naszego biura, która zna każdy zaplanowany szczegół. Zapewniamy pełny nadzór i koordynację wyjazdu.
Dla uczestników
Przy większych grupach polecamy tworzenie dedykowanych stron www, które rozwiązują wiele problemów technicznych we współpracy. Oczywistym standardem jest produkcja książeczki informacyjnej dla klientów, menu na stoły czy też zawieszek bagażowych.

Innowacyjna_Gospodarka_Mazurkas_UE_web

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

„DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ”