Piłka Nożna

Piłka Nożna

Dlaczego właśnie ta dyscyplina budzi tak wielkie emocji, gromadząc na stadionach i przed telewizorami miliony ludzi, na każdym kontynencie? Dlaczego zawodnicy drużyny narodowej urastają do rangi bohaterów narodowych? Jak magnes przyciąga nas kunszt zawodników, ich charyzma i osobowość. To magia wspólnego kibicowania i celebrowanie zwycięstwa a także wzajemne wspieranie w trudnych chwilach po przegranej. Wiara kibica w sukces swojej drużyny nie słabnie nawet po porażce! Zapraszamy do organizacji wyjazdu na wielkie piłkarskie widowiska! Zapraszamy tych, dla których świat kręci się wokół piłki ale również tych dla których jest to tylko kawałek kuli, za którą biega 22 zawodników. Naprawdę warto być na takim widowisku i przeżywać takie chwile!

Piłka Nożna

 • LIGA MISTRZÓW sezon 2013/2014
 • Mecze gigantów Ligi Hiszpańskiej : FC BARCELONA i REAL MADRYT
 • MŚ w Piłce Nożnej BRAZYLIA 2014 (12.06-13.07.2014)
 • LIGI EUROPEJSKIE: Premiership, Serie A, Bundesliga

Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska Olimpijskie to niezaprzeczalnie największe, światowe wydarzenie sportowe o niespotykanej skali i rozmachu! Na żadnej innej imprezie sportowej nie spotkamy tylu barwnych i entuzjastycznych grup kibiców, przybywających ze wszystkich zakątków świata… Żadne inne zawody nie przyciągają na start tak wielkich sław i osobistości ze świata sportu! Żadne inne zawody nie pozwalają uczestniczyć i kibicować w tak wielu dyscyplinach i konkurencjach w jednym miejscu i czasie!

Igrzyska Olimpijskie

 • Największa imprezie sportowa na świecie
 • Niepowtarzalna atmosfera i niezwykłe emocje
 • Najlepsi z najlepszych – rywalizacja gwiazd świata sportu o olimpijskie złoto

Inne

Inne

Corocznie na całym świecie odbywa się ogromna ilość imprez sportowych. W zależności od zainteresowań, preferencji czy budżetu możemy zaproponować wyjazd zarówno na zawody o najwyższej światowej randze lub na mniej prestiżowe, ale niezwykle emocjonujące mecze, turnieje czy wyścigi w rozgrywkach krajowych: LEKKOATLETYKA, GOLF, KOSZYKÓWKA, SIATKÓWKA, PIŁKA RĘCZNA, SPORTY MOTOROWE i wiele innych. Jeśli wybraliście Państwo takie wydarzenie, na które koniecznie chcielibyście wyjechać, dołożymy wszelkich starań, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, aby przygotowana oferta nie tylko w pełni odpowiadała Państwa oczekiwaniom, ale również pozytywnie zaskoczyła proponowanymi atrakcjami!

Inne

 • TENIS – turnieje wielkoszlemowe: Australian Open, Rolland Garros, Wimbledon, US Open
 • SIATKÓWKA – Mistrzostwa Europy Mężczyzn, POLSKA/DANIA 2013 i MŚ Mężczyzn, POLSKA 2014
 • FORMUŁA 1 – wyścigi samochodowe z cyklu Grand Prix w sezonie 2013
 • I wiele innych…

Innowacyjna_Gospodarka_Mazurkas_UE_web

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

„DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ”