Struktura firmy

Zarząd

Prezes

Andrzej Bartkowski

Jego przygoda z turystyką rozpoczęła się już na początku lat studenckich. Przez długi czas pracował jako pilot wycieczek i był odpowiedzialny za organizowanie rejsów po Morzu Śródziemnym. Doświadczenie jakie zdobył w tym okresie: wielozadaniowość, praca z ludźmi o różnej kulturowości oraz rozwiązywanie problemów, przyczyniło się do sukcesów w późniejszym okresie. Po upadku komunizmu w Polsce w 1990 roku razem z jego dwoma partnerami założyli własną prywatną działalność gospodarczą – biuro podróży Mazurkas, choć jego oryginalną koncepcją było raczej założenie dużej restauracji słynącej z występów folklorystycznych. Głównym osiągnięciem Andrzeja była budowa własnego hotelu i ultra nowoczesnego centrum konferencyjnego. To jest miejsce gdzie realizuje on oryginalne pomysły oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia: konferencje, koncerty, uroczyste kolacje i folklor. Cały czas ma nowe pomysły. Jego żona Irena również pracowała w turystyce, a teraz jest członkiem zarządu Mazurkas Travel. Mają 2 córki: Karinę i Karolinę oraz piękne wnuki. Andrzej fascynuje się francuską kulturą, pisze wiersze. Lubi spędzać wakacje na gorących plażach północnej Afryki.
 
 
 
 

Wypróbuj tabletki syldenafilu Kamagra dla zaburzeń potencji bez efektów ubocznych.

Vice Prezes

Andrzej Hulewicz

Po ukończeniu prestiżowej uczelni Szkoły Głównej Handlowej rozpoczął karierę w turystyce. Przez wiele lat pracował jako pilot wycieczek zarówno grup zagranicznych przyjeżdżających do Polski jak i dla polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Odwiedził wiele krajów na całym świecie zdobywając ogromne doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich aspektów turystyki. Razem z dwoma partnerami w 1990 roku założyli firmę Mazurkas Travel. Początkowo ich celem było obsługiwanie miłośników muzyki, to dlatego nazwa firmy pochodzi od mazurków Chopina. Z biegiem lat, krok po kroku, firma rozszerzyła swoją działalność o organizację wyjazdów incentive, transport, organizację kongresów i konferencji i wreszcie budowę hotelu i centrum konferencyjnego. Teraz Mazurkas Travel jest jedną z największych prywatnych firm w branży turystycznej w Polsce. Firma działa we wszystkich aspektach turystyki: MICE, FIT, turystyka grupowa i zatrudnia 60 osób w turystyce przyjazdowej, 35 w transporcie i 110 w hotelu i cateringu. Andrzej mówi: „Turystyka jest dla mnie wyzwaniem i przygodą życia. Polska nie jest łatwym produktem do sprzedaży oraz nie jest zbyt popularna. Potrzeba niesamowitych umiejętności i kreatywności, aby potrafić sprzedać Polskę”.

Innowacyjna_Gospodarka_Mazurkas_UE_web

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

„DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ”