Kreatywność, wiedza i perfekcja w działaniu od 23 lat

+ Lata doświadczenia w organizacji spotkań specjalnych, sportowych, eventów VIP w całej Polsce
+ Doświadczony zespół i struktura firmy pozwalająca na obsłużenie złożonych projektów na dużą skalę
+ Ponad 50 pracowników Mazurkas Travel Polannd rozmawia w przynajmniej dwóch językach obcych oraz polskim: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański i portugalski.
+ Profesjonalny, doświadczony i zorientowany na obsługę zespół lokalny
+ Odpowiedni i ostrożny dobór dostawców sprostający potrzebom klienta
+ Długoterminowe umowy z lokalnymi dostawcami gwarantują wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny
+ Dobre przestrzeganie przez dostawców dzięki uczciwości i stabilności finansowej
+ Oddziały firmy i biura zlokalizowane w jednym biurze w Warszawie
+ Nasze biura ułatwiają pracę innym + Dogłębna znajomość najlepszych polskich miejsc, lokali i miejsc zakwaterowań
+ Jeden dedykowany manager do każdego projektu pracujący od momentu planowania przez implementację po finalne rozliczenie i debriefing.


Nasze wartości

Wraz z naszym Zespołem Zarządzającym zatrudniamy młody i dynamiczny personel z wielojęzycznymi zdolnościami. Struktura naszej organizacji została stworzona z profesjonalnych zespołów, które zapewniają indywidualną obsługę naszych klientów i pozwala nam w pełni zrozumieć ich potrzeby.

Kreatywność

Za każdym razem rozpoczynamy nowy projekt od pustego arkuszu papieru. Każde żądania traktujemy jako wyzwanie. Najpierw słuchamy aby zrozumieć oczekiwania, pragnienia i potrzeby klienta, po czym przychodzimy z pomysłami. Tworzymy indywidualnie zaprojektowany program incentive, spotkania, eventy lub konferencje. Zawsze rozglądamy się za świeżymi pomysłami i nowymi inspiracjami. Czerpiemy z szerokiej gamy możliwości, które Polska ma do zaoferowania. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i kreatywności żaden wniosek nie jest dla nas zbyt nietypowy a żaden problem nie jest zbyt trudny.

Wiedza i doświadczenie

Przez ponad 23 lata działalności Mazurkas Travel Poland zdobywaliśmy doświadczenie, wiedzę oraz siłę nabywczą. Wiemy wszystko o Polsce i o tym, co może nam zaoferować nasz kraj: miejsca, zakwaterowanie, transport, catering, rozrywka itp. Jesteśmy ekspertami w organizacji takich eventów jak team building, uroczystości jubileuszowe, imprezy firmowe, gale, produktowe i korporacyjne premiery czy spotkania biznesowe. Nasz wysoko wyspecjalizowany zespół jest zawsze do państwa dyspozycji.


Perfekcyjność

Nasze kreatywne planowanie i szczegółowe propozycje zapewnieniają, że nic nie jest dziełem przypadku. Zwracamy uwagę na każdy szczegół podczas planowania oraz w trakcie realizacji, ponieważ dążymy do doskonałości. Zatrudniamy najlepszy zespół, wybieramy najlepsze miejsca i usługi, aby upewnić się, że produkt końcowy jest tylko w najwyższej jakości. Rozumiemy, że nasze usługi i wydajność mają bezpośrednie odzwierciedlenie nie tylko w naszej ale i Klienta reputacji..Innowacyjna_Gospodarka_Mazurkas_UE_web

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

„DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ”