Contact us

Congress & Conference

Al. Wojska Polskiego 27, 01-515 Warsaw - Poland
e-mail: congress@mazurkas.com.pl
Tel.: (+48 22) 536 46 00, 389 46 00

Fax.: (+48 22) 839 20 90
     

Barbara Zygmunt
Director
b.zygmunt@mazurkas.com.pl
+48 22 389 41 51
 

Katarzyna Rokicka
Executive Manager
k.rokicka@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 41 52
mobile +48 606 886 176
 

Ewa Konobrodzka
Senior Project Manager
e.konobrodzka@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 41 55
mobile +48 668 121 457
 

Tomasz Wróbel
Senior Project/Technical Manager
t.wrobel@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 41 57
mobile +48 604 133 817
 

Katarzyna Szymczak
Project Manager
k.szymczak@mazurkas.com.pl
mobile +48 668 197 346
 

Marta Wołosowicz
Project Manager
m.wolosowicz@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 46 64
mobile +48 668 121 435
 

Magdalena Najman
Project Manager
m.najman@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 46 63
mobile +48 668 121 447
 

Małgorzata Maciejewska
Project Coordinator
m.maciejewska@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 46 88
mobile +48 668 121 456
 

Anna Kobus
Marketing/Sales Specialist
a.kobus@mazurkas.com.pl
direct +48 22 389 46 53
mobile +48 519 337 641
 

Piotr Grajnert
Graphic Designer
p.grajnert@mazurkas.com.pl
 

Waldemar Wróbel
IT Specialist
w.wrobel@mazurkas.com.pl
 

Michał Charyton
IT Support
m.charyton@mazurkas.pl



How to find us:


Innowacyjna_Gospodarka_Mazurkas_UE_web

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

„DOTACJE NA INNOWACJE – INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ”